باشگاه کوهنوردی داهاآیین نامه

مراحل و آیین نامه ثبت نام در برنامه های باشگاه کوهنوردی داها :

1) مطالعه ، پذیرش و عمل به اساسنامه و قوانین باشگاه ، توضیحات برنامه و بندهای ذیل

2)احراز شرایط شرکت در برنامه  با توجه به نوع و درجه برنامه و تجهیزات مورد نیاز از طریق مطالعه سایت یا تماس با باشگاه

3)پرداخت هزینه برنامه  یصورت  نقدی یا واریز به  کارت بانک ملی شماره  6037991889937904  آقای هادی ابراهیمیان ( پس از واریز مبلغ ثبت نام می بایست شماره پیگیری یا ارجاع فیش واریزی را با ذکر نام خود و نام برنامه به شماره تلفن 09119602470 پیامک نموده و پیامک تایید را دریافت نمایند .  ) همنوردان غیر عضو یا اعضاء باشگاه که حق عضویت عقب افتاده دارند  میبایست هزینه مهمان پرداخت نمایند.  انصراف از  شرکت در برنامه تا 24 ساعت قبل از برنامه مجاز میباشد در غیر اینصورت وجه پرداختی مسترد نخواهد شد .

5)  متقاضیان  شرکت در برنامه های شاخص موظف به شرکت در جلسه هماهنگی  قبل از برنامه و تامین پوشاک ، لوازم و تجهیزات مطابق با موارد مطرح شده در جلسه میباشند .افرادی که به دلایل موجه قادر به شرکت در جلسه نمیباشند میبایست از قبل، عدم حضور خود را را با ذکر علت به اطلاع سرپرست رسانده و همچنین  از مباحث مطرح شده در جلسه و اطلاعات مورد نیاز در خصوص برنامه کسب اطلاع نمایند.

4)  ثبت‌نام در برنامه به منزله قبول اطلاع کامل از قوانین گروه و تعهد به رعایت دستورات سرپرست و نیز به منزله انعقاد عقد صلح با سرپرست برنامه می‌باشد. موضوع عقد صلح پرداخت هزینه در قبال اجرای برنامه طبق شرایط اعلام شده است و باشگاه می‌تواند هزینه دریافتی را در هر موردی که صلاح بداند هزینه نماید. تمامی نکات ارائه شده‌ی کتبی و شفاهی از طرف سرپرست به عنوان شروط ضمن عقد در نظر گرفته میشود.

5) باشگاه و همچنین سرپرست  هر برنامه اختیار دارد با توجه به وضعیت آب و هوا، اعمال سیاستهای ترافیکی، امنیتی، اخلاقی و...از طرف مراجع ذی‌صلاح، هدف آموزشی، وضعیت‌بدنی و فنی همنوردان و یا هر نوع عامل خارج از اختیار، برنامه را کنسل و یا با برنامه‌ای دیگر را جایگزین نماید. درصورت تغییر  برنامه و تغییر احتمالی هزینه برنامه  از طریق باشگاه اطلاع رسانی میگردد .

6)هر یک از همنوردان موظفن میباشند  خود را بیمه ورزشی نموده و کارت بیمه را در هر برنامه به همراه داشته باشند . همنوردان از طرف باشگاه تحت هیچ پوشش بیمه‌ای نمی‌باشند مسئولیت عمل به تعهد در قبال کارت بیمه ورزشی صادره از فدراسیون پزشکی ورزشی به عهده گروه نمی‌باشد.

7 ) شرکت در برنامه های شاخص و فنی تنها با نظر کمیته فنی انجام میگیرد  و از هیچ آداب و ترتیب دیگری مانند اولویت ثبت‌نام و ... تبعیت نخواهد نمود.

8) اجازه صعود به افراد در هر نقطه از برنامه با صلاحدید سرپرست داده می‌شود و تمامی افراد ملزم به رعایت این نکته می‌باشند.

9) در برنامه های فنی و شاخص ،در صورت نیاز،  بازدید از وسایل  توسط سرپرست قبل از برنامه یا در طول اجرای برنامه انجام خواهد شد. در صورتیکه فردی نقص تجهیزات ضروری داشته باشد به نحوی که خود وی و تیم و در نهایت اجرای برنامه به خطر بیافتد ،سرپرست میتواند از شرکت وی در برنامه ممانعت به عمل آورد . درصورتیکه نقض تجهیزات در حین برنامه مشخص شود به عنوان نمره منفی منظور شده و در عملکرد غرد ثبت میگردد .

10) اطلاعات مورد نیاز از قبیل دمای هوا، سرعت باد، بارش و هرگونه اطلاعات دیگر در خصوص منطقه و نحوه صعود را از طریق سایتهای معتبر یا هر طریق دیگر به دست آورید و به غیر از لوازم مورد نیاز اعلام شده توسط سرپرست، لوازم متناسب با شرایط برنامه را به همراه داشته باشید. مسئولیت ملاک قراردادن این اطلاعات با شرکت کنندگان است.

11) هرگونه سؤال یا ابهامی را در مورد برنامه را  میتوان در وقت مقتضی از باشگاه و یا سرپرست برنامه پرسید.

12) اطلاعات برنامه ممکن است تا لحظات آخر ویرایش گردد و ثبت‌نام کنندگان ملزم به چک کردن این اطلاعات می‌باشند. تغییرات 12 ساعت قبل از شروع برنامه از طریق پیامک ارسال می گردد.