دوره آتی

دوره کارآموزی سنگنوردی پیشرفته آقایان

تاریخ : 1394/08/01-04 به مدت : 4 روز

مدرس : آقای عباس علی نژاد

کمیته برگزار کننده : آموزش

ظرفیت دوره : 6نفر

مهلت ثبت نام : 4 روز قبل از برگزاری

مکان برگزاری

استان تهران-منطقه بند یخچال

هزینه

230000 تومان

نحوه ثبت نام

داوطلبان هزینه ثبت نام را به صورت نقدی پرداخت نموده و یا به حساب بانک ملی به شماره کارت 6037997148617187 به نام آقای هادی ابراهیمیان واریز نمایند .جهت ثبت نام نیاز به مراجعه حضوری نیست و داوطلبان گرامی پس از واریز مبلغ ثبت نام می بایست شماره پیگیری یا ارجاع فیش واریزی را با ذکر نام خود و نام دوره به شماره تلفن 09119602470 پیامک نمایند. پس از پیامک نمودن نام داوطلب و شماره فیش، نام شما در لیست قطعی ثبت نام وارد خواهد شد.

لوازم و تجهیزات مورد نیاز

تجهیزات فنی : کلاه کاسکت ،هشت فرود،اسلینگ( 5عدد)، انواع ابزار میانی( تراي كم، فرند، كيل و ...)،پله رکاب، کفش مناسب سنگ نوردی، صندلی سنگ نوردی(هارنس)، طناب انفرادی 7 میلیمتری بطول 6 متر، کارابین ساده، کارابین پیچ 3 عدد ، یومار، کرول، هر دو نفر یک طول طناب ... تجهیزات عمومی و انفرادی: کوله یکروزه، کفش و لباس مناسب، تغذیه، کاغذ و قلم برای نطق برداری، جزوه طرح درس دوره و وسایل شخصی ...

مدارک مورد نیاز

تکمیل فرم ثبت نام، رونوشت کارت ملی، رونوشت کارت بیمه ورزشی، فیش پرداختی شهریه دوره که روز برگزاری کلاس دریافت می گردد.

شرح دوره

سرفصل های آموزشی دوره شامل :

مروری بر کارآموزی سنگنوردی مقدماتی شامل  برپایی کارگاه ها ، انواع حمایت ها ، فرود و صعود ها  ، آموزش های جدید شامل  ابزارشناسی  پیشرقته ، کار با رکاب و صعودهای مصنوعی،  صعود کرده ای طبیعی  بهمراه ابزار گزاری (شفت ، فرند ، هگزان ، رول و ...  ) ، انواع صعود میمونی (با یومار و پروسیک و ...) و انواع فرود ، اجرای کارگاههای حمایت از پائین و بالا  ، ایستاتیک و دینامیک انواع سیستم های بالاکشی با ابزار و قرقره (موفلاژ، فلاشن زوگ )  و حمل مجروح  از ارتفاعات  دیواره  به پائین ، و بسیاری موارد دیگر ...

 مدت زمان برگزاری دوره:

4 روزه و درطبیعت (هر 4 روز دوره در طبیعت برگزار میگردد همچنین در این دوره طبق مصوبه فدراسیون الزامی برای شب مانی گذراندن دوره وجود ندارد و در صورت تمایل خود کارآموزان مسئولیتی در قبال برگزار کننده (داها) نخواهد بود).

اطلاعات تکمیلی :

علاقه مندان میتوانند اطلاعات کامل دوره فوق را از(بخش معرفی دوره های آموزشی )دریافت نمایند .

پل ارتباطی:

شماره ثابت:01133325246               همراه:09119602470            ایمیل:dahaclub@gmail.com

نکات حائز اهمیت

1- حدنصاب پذیرش فراگیر در این دوره 6 نفر میباشد، بنابراین اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند 2- کارآموزانی که حدنصاب نمره قبولی در آزمون تئوری و عملی را کسب کنند موفق به دریافت مدرک رسمی فدراسیون کوهنوردی خواهند شد.3- فراگیران باید جهت شرکت در آزمون طی زمان مشخص شده در موسسه حضور داشته باشند.فراگیرانی که در زمان مقرر در آزمون شرکت نکنند از دوره حذف شده و برای آنها مدرک صادر نمی گردد. دراینصورت باشگاه هیچگونه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.