دوره آتی

پزشکی کوهستان

تاریخ : 1394/07/30-01 به مدت : 2روز

مدرس : آقای دکتر مسعود حمیدی

کمیته برگزار کننده : آموزش

ظرفیت دوره : 30 نفر

مهلت ثبت نام : 4 روز قبل برگزاری

مکان برگزاری

ساری - خ ورزش - باشگاه کوهنوردی داها

هزینه

95/000 تومان

نحوه ثبت نام

داوطلبان هزینه ثبت نام را به صورت نقدی پرداخت نموده و یا به حساب بانک ملی به شماره کارت 6037997148617187 به نام آقای هادی ابراهیمیان واریز نمایند .جهت ثبت نام نیاز به مراجعه حضوری نیست و داوطلبان گرامی پس از واریز مبلغ ثبت نام می بایست شماره پیگیری یا ارجاع فیش واریزی را با ذکر نام خود و نام دوره به شماره تلفن 09119602470 پیامک نمایند. پس از پیامک نمودن نام داوطلب و شماره فیش، نام شما در لیست قطعی ثبت نام وارد خواهد شد.

لوازم و تجهیزات مورد نیاز

کاغذ و قلم - در صورت داشتن، کیت لوازم اولیه پزشکی...

مدارک مورد نیاز

تکمیل فرم ثبت نام، رونوشت کارت ملی، رونوشت کارت بیمه ورزشی، فیش پرداختی شهریه دوره که روز برگزاری کلاس دریافت می گردد.

شرح دوره

سرفصل های آموزشی شامل :

بیماری ارتفاع وارتفاع زدگی، صائقه زدگی، برف کوری ونورزدگی، آفتاب سوختگی و اثرات سوء اشعه آفتاب ، سرمازدگی ویخ زدگی اندامها، هیپو ترمی و کاهش دمای عمومی بدن، کیت کمکهای اولیه انفرادی کوهنورد، اصول تغذیه در ورزش کوهنوردی، گرمازدگی وشوک گرمایی و ... از سوی اساتید آموزش داه و تمرین شد .

 دوره مقدماتی پزشكی كوهستان برگرفته شده از آموزش های بين المللی پزشكی كوهستان می باشد. اين دوره به منظور آشنایی و آموزش كوهنوردان و طبيعت گردان با بخشی از خطرات ارتفاع و شيوه های پيشگيری از بروز آسيب هايی كه متوجه ايشان می باشد و نحوه مواجهه با آنها طراحی و به اجرا در می آيد. دوره فوق پیش نیاز  پیش نیاز شرکت در دوره های مربیگری درجه ۳ رشته های مختلف کوهنوردی (یخ وبرف، سنگ‌نوردی، کوهپیمایی و…) بوده شرکت در این دوره برای کلیه علاقمندان و کوهنوردان آزاد است .

*دوره آموزشی مذکور طی دو روز بصورت تئوری و در دو نوبت صبح و عصر برگزار میگردد.

اطلاعات تکمیلی :

علاقه مندان میتوانند اطلاعات کامل دوره فوق را از(بخش معرفی دوره های آموزشی)دریافت نمایند .

پل ارتباطی:

شماره ثابت:01133325246               همراه:09119602470            ایمیل:dahaclub@gmail.com

نکات حائز اهمیت

1- حدنصاب پذیرش فراگیر در این دوره 30 نفر میباشد، بنابراین اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند 2- کارآموزانی که حدنصاب نمره قبولی در آزمون تئوری و عملی را کسب کنند موفق به دریافت مدرک رسمی فدراسیون کوهنوردی خواهند شد.3- فراگیران باید جهت شرکت در آزمون طی زمان مشخص شده در موسسه حضور داشته باشند.فراگیرانی که در زمان مقرر در آزمون شرکت نکنند از دوره حذف شده و برای آنها مدرک صادر نمی گردد. دراینصورت باشگاه هیچگونه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.